Zapraszamy na WOD-KAN 2019

14 / 05 / 2019

WOD-KAN 2019

Zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzących XXVII Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019 oraz odwiedzenia naszego stoiska nr 84.

Tradycyjnie zaprezentujemy najnowsze trendy i rozwiązania pomiarowe w analizie parametrów fizyko-chemicznych oraz mikrobiologicznych wody, a także ścieków.

SIGRIST SWAN MULTISENSOR GHM

SIGRIST BactoSenseSkorzystaj z okazji i dowiedz się więcej na temat naszego automatycznego cytometru przepływowego SIGRIST BactoSense, do ciągłego monitoringu liczby komórek bakterii w wodzie.

 

 

SWAN Chematest 30Zapoznaj się z naszym najnowszym wodo- i pyłoszczelnym kolorymetrem SWAN Chematest 30/35 do pomiarów przenośnych, m.in. środków dezynfekujących, pH, Redoks i innych.

SWAN Chematest to samowystarczalny zestaw walizkowy umożliwiający wykonanie pomiarów w dowolnym miejscu. Wśród nowości: komunikacja bluetooth, rejest punktów pomiarowych oraz autoryzacja Użytkowników.

 

SIGRIST OilGuard 2WSprawdź najnowszy fotometr SIGRIST OilGuard 2W.
Analizator do bezkontaktowego pomiaru substancji ropopochodnych i węglowodorów w wodzie umożliwiający m.in. ochronę ujęć oraz instalacji uzdatniania wody przed zatrzymaniem.

 

Do zobaczenia już wkrótce…

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
ul. Gdańska 187
85-674 Bydgoszcz

 

Stoisko Nr 84
(w Hali wystawienniczej)
W dniach: 21-23.05.2019


W przypadku wszelkich pytań zapraszamy do KONTAKTU.

powrót